برنامه های اموزش غیر حضوری مرکزمدیریت حوزه علمیه خراسان
43 بازدید
موضوع: سایر
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

 برنامه‌های آموزش غیرحضوری حوزه علمیه خراسان اعلام شد
خبرگزاری رسا ـ مسؤول اداره آموزش غیرحضوری حوزه علمیه خراسان، برنامه‌های آموزش این اداره را تشریح كرد.

 
حجت‌الاسلام علیزاده، مسؤول اداره آموزش غیرحضوری حوزه علمیه خراسان، در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد گفت: دوره آموزش غیرحضوری حوزه علمیه خراسان با هدف آسان كردن در حضور علاقمندان به ویژه در شهرستان ها برگزار می شود.

وی، ارتقاء سطح علمی روحانیان شاغل، فراهم آمدن امکان تداوم، تحصیل برای روحانیون شاغل در شهرستان‌ها و پشتیبانی علمی از حوزه‌ها و مدارس علمیه شهرستان‌ها را از اهداف اداره آموزش غیر‌حضوری ذکر کرد و افزود: اشتغال تمام وقت در دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلابی خارج از مشهد، داشتن پرونده رسمی در مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و اتمام حداقل تحصیلات سطح یک حوزه، از شرایط پذیرش در آموزش غیرحضوری است.

مسؤول اداره آموزش غیرحضوری حوزه علمیه خراسان گفت: روحانیانی که پرونده رسمی در حوزه علمیه خراسان ندارد و پرونده تحصیلی آنان در حوزه‌های علمیه دیگر است می‌توانند به عنوان مهمان در آموزش غیرحضوری حوزه علمیه خراسان شرکت کنند.

حجت‌الاسلام علیزاده با اشاره به اینکه نظام آموزش غیرحضوری به صورت انتخاب درس و بر اساس نیمسال است، خاطرنشان کرد: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با رابطان آموزش غیرحضوری در شهرستان‌ها، امتحان میان‌ترم آموزش غیرحضوری به صورت کتاب‌باز در شهرستان‌ها و آزمون پایان نیمسال اول و دوم به صورت حضوری در مشهد برگزار می‌شود.

مسؤول اداره آموزش غیرحضوری حوزه علمیه خراسان در پایان خاطرنشان کرد: برای همه دروس به ویژه دروس تفسیر، عقاید و فلسفه، جلسات آموزشی، رفع اشکال و پاسخ به سؤالات در مشهد برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: متقاضیان می‌توانند برای نام نویسی به اداره آموزش غیرحضوری مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان مراجعه و یا به شماره 2008319-0511 تماس بگیرند./پ202خبر گزاری رسا // انتهای خبر27/7/1388 // www.rasanews.com