نقش امام زادگان در زیارت و ارتقاء شاخص های فرهنگی
29 بازدید
موضوع: الهیات و معارف اسلامی
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0
•نقش امامزادگان در زيارت و ارتقای شاخص‌های فرهنگی در مدرسه علمیه عالی نواب بررسی می گردد
هشتاد و هشتمين نشست از سلسله نشست‌های علمی كلام اسلامی در مدرسه عالی نواب مشهد مقدس برگزار می‌شود.
• چهارشنبه نوزدهم بهمن 1390 خورشیدی      • تعداد نمایش : 82
 
به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه خراسان رضوي،حجت‌الاسلام حسن عليزاده، مسئول واحد نشست‌های علمی مدرسه عالی نواب  با اعلام اين خبر گفت: با توجه به تأكيد مقام معظم رهبری مبنی بر اينكه بقاع متبركه بايد به عنوان قطب‌های فرهنگی كشور تبديل شود، هشتاد و هشتمين نشست از سلسله نشست‌های علمی كلام اسلامی با عنوان نقش امامزادگان در زيارت و ارتقای شاخص‌های فرهنگی در مدرسه نواب برگزار می‌شود.
وی با بيان اينكه دشمن برای مقابله با ما از همه توان خود در عرصه تقابل فرهنگی بهره می‌گيرد،گفت: ما نيز به عنوان فرماندهان خط مقدم جنگ نرم نيز بايد با حداكثر توان و بهره‌گيری از روش‌های نوين و با گسترش عطر معنويت در جامعه، در دفاع از فرهنگ ناب اسلام محمدی آمادگی خود را بدست آوريم.
عليزاده با بيان اينكه بقاع متبركه امامزادگان و ائمه اطهار(ع) پايگاه فرهنگی محلات و شهرهای ايران هستند، اضافه كرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی هدفمند در اين اماكن، اثرات فوق‌العاده‌ای در جامعه برجای می‌گذارد.
عليزاده در ادامه افزود: اين نشست علمی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمين محمدی (قائم‌مقام وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور قرآنی) و حجت‌الاسلام و المسلمين ربانی بيرجندی (مدرس و پژوهشگر برتر حوزه علميه خراسان)پنج‌شنبه، 20 بهمن‌ماه 90 از ساعت 9 صبح در مدرسه عالی نواب، طبقه دوم، سالن كنفرانس برگزار می‌شود.
شایان ذکر است: این نشست به همت واحد نشست مدرسه عالی نواب و همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی برگزار می گردد.